Patron ve siyasetçiler bu modeli bekliyor

0

İlk kez 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, dünya çapında yaklaşık 60 bin Mercedes-Maybach S-Serisi satıldı. İş ve siyaset dünyasının gözde modeli otomobilden sadece geçtiğimiz yıl 12 bin adet satılırken Çin’in yanı sıra son Rusya, Güney Kore, ABD ve Almanya en büyük pazarları oldu.

İş ve üst düzey bürokrasinin gözdesi otomobil önümüzdeki yıl ortasında ülkemize gelecek. 4 ve 6 lt motorları ve hibrit versiyonu bulunacak modelin fiyatının 5 milyon TL’ye kadar çıkması bekleniyor.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi bu başarı öyküsünü sürdürmeye hazırlanıyor. Kısa süre önce sunulan Mercedes-Benz amiral gemisi modelinin mükemmelliğini ve yüksek teknoloji çözümlerini Maybach’ın seçkinliği ve geleneği ile birleştiriyor. Mercedes-Benz S-Class’ın uzun karoserli versiyonuna kıyasla 18 cm daha uzun dingil mesafesine sahip lüks model, arka koltuktaki seçkin yolcuları için daha geniş alan sunuyor.

Birkaç pazarda, Mercedes-Maybach S-Serisi’nin satışları hemen başlarken lüks otomobil anavatanı Almanya’da 2021 baharında yollara çıkacak.

. ‘Lüks’ tanımında yeni bir boyutun kapılarını açan Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, S-Serisi’nin uzun versiyonundan 18 cm daha uzun dingil mesafesiyle iç yaşam alanını genişletiyor. Üstün konfor, sürüş ve güvenlik özellikleriyle donatılan Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, çift renk uygulamalı yenilikçi ve özgün tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzunluğu 5469, genişliği 1921 yüksekliği de 1510 milimetre olan lüks sedanda krom kaplamalı hemen dikkat çeken kaput ve Mercedes-Maybach modeline özgü radyatör ızgarası bulunur.  MAYBACH marka işareti, ızgaranın krom çerçevesine zarif bir şekilde entegre edilmiştir. Arka kapılar, kardeş modellerden daha geniştir ve C sütunlarında sabit bir çeyrek ışık bulunur.  Mercedes-Maybach S-Serisi, istek üzerine elektrikle çalışan konforlu arka kapılar ile donatılabilir.

Mercedes-Maybach S-Serisi bünyesindeki çok sayıda konfor ve güvenlik teknolojisiyle de bu sınıftaki zirveyi belirlemeye aday. AIRMATIC havalı süspansiyon ve E-ACTIVE BODY CONTROL, tüm koltuklarda maksimum süspansiyon konforu için özel olarak geliştirilmiş.

Burmester ses sistemi yüksek kalitesi dışında ayrıca sürüş gürültüsünü azaltmak için karşı gürültü üretip iç mekandaki konforu yükseltiyor.

 

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2020 OTOMOBİLPORT