Gizlilik Politikası

Otomobilport.com.tr alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.
Tanımlamalar
Bu Site : Otomobilport.com.tr ve otomobilport.com alan adıyla yayın yapan web sitesini ve bu web sitesinin sahibini ve/veya sahiplerini ifade eder.
“Kullanıcı” : Bu siteyi direkt ve/veya dolaylı olarak ziyaret eden üye veya ziyaretçi konumundaki kişiyi ifade eder.
“Site İçeriği”: Bu sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel mesaj, video, tasarım, isim, logo, marka, veri, kod ve diğer tüm bilgi ve materyalleri ifade eder.
“Yazar” ve “Yazarlar”: Site içeriğinin oluşmasını sağlayan veya site içeriğinin oluşmasına katkıda bulunan 3. şahısları ifade eder.
Gizlilik ve Kullanım Koşulları
Otomobilport.com.tr’u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açıktır.
Site İçeriği, Diğer Site Linkleri ve Kullanıcı Yorumları
Otomobilport.com.tr’nin sunduğu site içeriğinin bazı bölümleri yazarlar tarafından sağlanmaktadır. Site içeriğinde belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin sağlayıcısı yazar ve yazarlar gibi 3. şahıslar olduğu durumlarda, Otomobilport.com.tr bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan hiç bir koşul altında sorumlu değildir.
Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri (dış bağlantılar) bulunabilir. Otomobilport.com.tr, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.
Değişiklik Hakları
Otomobilport.com.tr, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otomobilport.com.tr herhangi bir zamanda ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım şartlarında ve gizlilik politikasında çeşitli düzenlemeler yapabilir. Bu düzenlemeler, eklemeler, değişiklikler ya da iptallerin takibi tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, Otomobilport.com.tr’yi kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.
Kullanıcı İlişkileri
Otomobilport.com.tr, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Otomobilport.com.tr’nin diğer kullanıcılarının usulsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Otomobilport.com.tr, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.
Fikri Mülkiyet Hakları
Otomobilport.com.tr, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. Otomobilport.com.tr, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Otomobilport.com.tr’nin yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı Otomobilport.com.tr’nin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.

Copyright 2020 OTOMOBİLPORT