Özel seriye özel kampanya

0

Opel, Kasım ayında segmentinde dördüncü olan SUV modeli Grandland X’i tercih edenler için Aralık ayının son kampanyasını başlattı. SUV araç segmentinde Alman DNA’sı ile güvenliği öne çıkan Opel Grandland X, Aralık ayına özel 75.000TL kredi için 15 ay, %0 faiz ile geri ödemesi 2021 baharında başlayan finansman imkanı sunarak rakiplerinden ayrışıyor. Aralık ayına özel olarak sunulan avantajlara ek olarak sınırlı sayıda Opel Grandland X modeline 303.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

“Hayatı değiştir” sloganı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile bir SUV’dan daha fazlasını sunan Opel Grandland X’in yine Aralık ayına özel stoklarla sınırlı sekiz ileri otomatik vitesli Enjoy Black Edition donanımı ise 317.900TL’den başlayan fiyatlar ile showroom’larda yerini alıyor.

Opel Grandland X’in bagaj kapağı küçük bir ayak hareketiyle otomatik olarak açılıyor.

Aralık ayına özel olarak avantajlı fiyat imkanı, sıfır faizli kredi olanakları, şimdi al baharda öde seçeneği ve iddialı finansman seçenekleriyle tüketiciye sunulan Grandland X Black Edition özel serisi showroomlarda sevenleri ile buluşuyor.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2020 OTOMOBİLPORT