İçi dışı yenilendi

0

İlk kez 2017 yılında yollara çıkan Opel Grandland, iş ve dış görünümünde yapılacak makyaj operasyonuyla yoluna devam edecek. Ayrıca başarılı SUV’un adındaki X de Crossland ve Mokka’da olduğu gibi kaldırılacak.

Hibrit versiyonu da bulunan araçta güçleri 130-300 beygir arasında değişen dizel ve benzinli motor seçenekleri kullanılmaya devam edilmesi bekleniyor.

İsteğe bağlı sunulacak yeni matrix LED farlar, krom çerçevelerin kullanıldığı yenilenen radyatör ızgarası, genişleyen tekerlek yuvaları, tasarımı farklılaştırılan tamponlar Grandland’ın daha etkileyici görünmesini sağlıyor.

Aracın iç mekanında da önemli değişiklikler göze çarpıyor. Mokka’da olduğu gibi tamamen dijital Pure Panel artık Opel Grandland modelinde de sunulmaya başlanacak. 10 inçlik geniş dokunmatik ekran, kablosuz şarj, Apple Car-Play ve Android Auto gibi özellikler de sunulacak.

Kesin olarak açıklanmasa da araçta güçleri 130-300 beygir arasında değişen dizel ve benzinli motor seçenekleri kullanılmaya devam edilmesi bekleniyor.  Makyajlı Opel Grandland sonbahar aylarından itibaren bayilerdeki yerini alacak.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2020 OTOMOBİLPORT