Ülke çapında 63 noktada test edilecek

0

Opel müşterileri etkinlik süresince markanın merakla beklenen yeni kompakt SUV’unu yakından tanıma ve test etme şansına sahip olacaklar, aynı zamanda da aileleri ile keyifli zaman geçirecekler. Grandland X canlı ve verimli motorları ile sürüş keyfi konusunda iddialı. Bir dizel ve bir benzinli motor seçeneği ile satışa çıkan yeni modelde tüm motor seçeneklerine altı ileri manuel ve otomatik şanzımanlar eşlik ediyor. 1.2 Turbo benzinli motor 130 hp güç üretiyor ve 1,750 devirde 230 Nm tork sunuyor. Ortalama yakıt tüketimi 5.5 l/100 km. 1.6 Dizel motor ise 120 hp güç üretiyor ve 1,750 devirde 300 Nm tork sunuyor. Ortalama yakıt tüketimi 4.6 l/100 km. VIP test günleri boyunca Opel meraklıları bu iki motor seçeneğini de test etme fırsatını yakalayacaklar.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “Ülkemizde yoğun ilgi gören Kompakt SUV segmentine yeni Grandland X ile iddialı bir giriş yapıyoruz. Yeni modelimiz çekici fiyat/performans dengesi sunuyor. Verimli motorlarının yanı sıra yolculuğu daha güvenli ve konforlu kılan özellikleri de dikkat çekici. Tüm bu özellikleri keşfetmek üzere SUV meraklılarını 25-26 Kasım tarihlerinde bayilerimize bekliyoruz” diyerek tüm ilgilenenleri Opel bayilerine davet etti.

Opel’i sürekli büyüyen kompakt SUV segmentinde iddialı şekilde temsil edecek Grandland X’in Enjoy ve Excellence olmak üzere iki donanım seviyesi bulunuyor. 2018’de ise en üst donanım seviyesi olan Ultimate gelecek. 123 bin 600 TL başlangıç fiyatına sahip Grandland X için Opel, lansman etkinliğinden itibaren yıl sonuna kadar 50.000 TL, 30 Ay, yüzde 0,88 faizli cazip finansman kampanyasını da müşterilerine sunacak.

 

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT