Tourneo ve Transit Custom yenilendi

0

Ford’un yenilenen ticari modelleri Transit Custom ve Tourneo Custom Türkiye’de satışa sunuldu. Ford’un yeni 2.0L EcoBlue motoru ile donatılan Custom serisi, yeni Transit Custom ile dayanıklı Transit ailesini konfor ve teknolojide bir üst seviyeye taşırken, yeni Tourneo Custom ile de VIP ve turistik kullanımlar başta olmak üzere şık tasarım, premium fonksiyonel iç mekanı ile yolcu taşımacılığında iddiasını artırıyor.

Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrasından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk: “Türkiye’de üreterek başta Avrupa olmak üzere dünya pazarlarına ihraç ettiğimiz ve pazara sunduğumuz günden itibaren hem Türkiye hem Avrupa’da önemli bir başarı kazanan Custom modelimizi, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda daha çekici, daha akıllı ve daha verimli olmak üzere geliştirdik. İş hayatınının gereklerini yerine getirmek için güçlü ve verimli EcoBlue motorlara sahip dayanıklı Transit Custom araçlarımızı kullanan ticaret erbabı, aynı zamanda günümüz teknolojilerini her daim yanlarında taşıyarak seyahatleri süresince de işlerini yerine getirebiliyor olacak. Sürücü koltuğundaki konforun yanısıra, 9 kişiye ulaşan yolcu kapasitesine eşlik eden ve sınıfında ilk ve tek olarak sunulan koltuk düzeni yetenekleri ile lüks ve modern yolcu taşımacılığına Tourneo Custom adını yazmayı hedefliyoruz. “ dedi.

Yeni Transit ve Tourneo Custom’ın dinamik ve profesyonel ön görünümü, altıgen şekilli ızgarası ve yeni tasarım farlarıyla Ford’un en yeni binek otomobilleriyle aynı tasarım DNA’sını paylaşıyor. En son aydınlatma teknolojilerinin kullanıldığı serinin üst modellerinde gündüz yanan LED farlar ve güçlü HID Xenon dinamik farlar dikkat çekiyor. Tourneo versyionunda 5 krom çıtalı ön ızgara ile dikkat çekici bir görünüm sunan Custom, iç mekandaki premium malzeme ve tasarım detayları ile üst seviye bir kalite atmosferi ve sessiz bir yolculuk sağlıyor.

Verimli EcoBlue motor, konforlu otomatik şanzıman

105, 130 ve 170 PS güç sunan ve önceki motora göre %13’e varan yakıt tasrrufu sunan ve alt devirde %20 daha iyileştirilmiş torka sahip yeni 2.0 L EcoBlue motorla donatılan Transit ve Tourneo Custom’da, 170 PS güç sunan versiyonlarda tercih edilirse altı ileri SelectShift otomatik şanzıman seçeneği de sunuluyor.

Yeni Transit Custom 87.885 TL, Tourneo Custom ise 115.845 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarıyla satılıyor.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT