Supra fuarda sipariş topluyor

0

Toyota, yeni Supra’nın ilk 900 adedinin Avrupa ön satışını Paris Otomobil Fuarı’nda başlattı. Dünyanın büyük merakla beklediği spor otomobillerden biri olan ve prototip olarak Paris’te sergilenen Toyota Supra, performans meraklılarının büyük ilgisini çekti.

Toyota’nın spor otomobili efsanesi “Supra” yeni nesliyle yollara dönmeye hazırlanıyor. Toyota Gazoo Racing’in renklerine boyanmış Toyota GR Supra Racing Concept, tamamen sürüş eğlencesine ve performansa odaklanan Supra’yı temsil ediyor. 5’inci jenerasyon Supra, 3.0 litre altı silindir motora, arkadan itişli sürüşe ve aktif diferansiyele sahip. Safkan bir spor otomobili olan iki koltuklu araç, kusursuz bir 50:50 oranında ağırlık dağılımıyla tasarlandı.

Lüks Sedan Camry Yeniden Avrupa’da

Toyota’nın lüks sedan segmentindeki efsanevi modeli Camry de, 2018 Paris Otomobil Fuarı’nın yıldızları arasındaydı. 14 yıl aradan sonra yeniden Avrupa pazarına girmeye hazırlanan Camry, kendi kendini şarj eden hibrit motoru ve çarpıcı benzersiz tasarımıyla Toyota’nın bu segmentteki konumunu güçlendirecek. Yeni Camry Hybrid, 2.5 litrelik hibrit motoru ile, yakıt verimliliği, düşük emisyon ve daha iyi motor verimliliği sağlıyor. Tamamen yenilenen Camry, sessiz ve yüksek sürüş kalitesiyle öne çıkarken, yeni iç ve dış tasarımı, sıra dışı konforu ve geniş kabiniyle de sınıfının üzerinde bir performans sergiliyor. 218 HP güce sahip Camry Hybrid, tatmin edici performansının yanı sıra 4.2 lt/100 km’lik düşük yakıt tüketimi ve 98 g/km’lik düşük emisyon değerleriyle de farkını ortaya koyuyor.

Yeni RAV4 Paris’te

Toyota, ilk jenerasyonunu 1994 yılında tanıttığı ve her jenerasyonda sınıfının öncüsü olan SUV modeli RAV4’ün yeni neslini de Avrupa lansmanı ile ilk kez Paris’te tanıttı. Yeni RAV4, SUV segmentini performans, tasarım, güvenlik ve sürüş özellikleri anlamında yeni bir seviyeye taşıyor. TNGA (Toyota Yeni Global Mimari) platformunu kullanan ilk SUV modeli olan RAV4, zorlu arazi şartlarının yanında mükemmel bir şehir otomobili olarak da dikkat çekiyor. Yeni RAV4’te, 222 HP güce sahip yeni 2.5 litrelik hibrit motor, daha fazla güç ve daha düşük emisyon sunuyor.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT