Sınıf lideri sonbaharda geliyor

0

Mitsubishi Cenevre’de 2019 Eylül ayında Türkiye pazarına girecek, yeni makyajlı pick-up’ı L200 ile de dikkat çekti. Sağlamlık, dayanıklılık ve yük performansı en üst düzeyde olan Mitsubishi Motors’un global stratejik modeli yeni Mitsubishi L200, keskin çizgilere sahip gövde hatları, genişletilmiş çamurluklar ve parlak vurguları ile Mitsubishi Motors pick-up anlayışını güçlendirerek modern bir görünüm sunuyor. Far ve tampon parçaları, güçlü tasarımın parçası haline gelerek ön ve arka tasarımları çevreliyor.

Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü Levent Akpulat, yeni L200 modeliyle ilgili fuarda yaptığı değerlendirmede, “Globalde büyük bir başarı yakalayan, stratejik modellerimizden biri olan Mitsubishi L200, şirketimizin sürdürülebilir büyümesinde hayati bir öneme sahip. 3335 adet satış ile tüm pick-up satışlarında yüzde 23 pay alarak 2018 yılını Türkiye’de lider olarak tamamlayan L200’ün yeni modelini bu yılın sonbaharında ülkemizde göreceğiz.

Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü Levent Akpulat,

Yeni L200, üretiminde temel öneme sahip ‘Gücün Ötesinde’ vaadi doğrultusunda geliştirildi. Aracımızı rekabette öne taşıyan özellikleri arasında, Dynamic Shield ön tasarım konseptinin en son halini içinde barındıran daha güçlü tasarım; arazide iyileştirilmiş performans sağlayan geliştirilmiş 4WD sistemi ve en son aktif güvenlik ve sürüş yardım sistemleri de bulunuyor.

Yeni Mitsubishi L200’ün sahip olduğu niteliklerle dünyanın dört bir yanındaki ve Türkiye’deki müşterilerimizin çeşitli ihtiyaç ve arzularını karşılayacağına inancımız tam” dedi.

 

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT