Opel’in X Ailesi gaza basıyor

0

Opel havalı bir SUV’a sahip olmak isteyen müşterilerine farklı amaçlara kusursuz yanıt veren üç model sunuyor. Opel’in X ailesi, maceracı Mokka X, çok yönlü Crossland X ve dinamik Grandland X’ten oluşuyor. Üçlünün boyutları farklı olsa da ortak noktaları da var: çarpıcı off-road görünümü, yüksek oturma pozisyonu, ferah görüş alanı ve üstün teknolojileri. Tüm bu özellikler müşterilerinin ilgisini çekmiş görünüyor.

Avrupa genelinde Opel X modellerinin sağladığı güçle B SUV segmentinde lider konuma yerleşti. Opel’i tercih eden müşterilerin yüzde 25’i X ailesinden bir modeli satın aldı. Alman Otomobil üreticisi PACE! planı doğrultusunda 2021 yılında satışlarının yüzde 40’ını bu karlı segmentten elde etmeyi amaçlıyor.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Mevcut satış adetlerimiz Avrupa genelinde artan SUV talebine X ailemizin tam karşılık verdiğini gösteriyor. Üç modelimizde birbirinden net şekilde ayrılsa da, her model müşterilerimizin markamızı tercih etmesini sağlayan temel Opel özelliklerine sahip” dedi.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT