Harley de elektriğe tutuldu

0

Harley Davidson’ın ilk elektrikli motosikleti “LiveWire”, Las Vegas’ta gerçekleşen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) görücüye çıktı. Harley-Davidson’ın ilk elektrikli ve bugüne kadarki en kapsamlı bağlanabilirlik özelliklerine sahip modeli LiveWire, yılın son çeyreğinde tüketicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Harley-Davidson’ın elektrikli modeli LiveWire; yüksek performanslı elektrikli aktarma sistemi, heyecan uyandıran tasarımı ve üstün bağlanabilirlik özellikleri ile günümüz motosiklet sürücüsünü geleceğe taşıyor. Yenilikçi motosiklet yaklaşımının ilki olan LiveWire; hızlanma performansı, atak sürüş dinamikleri ve gelişmiş sürüş destek sistemleri ile de dikkat çekiyor.

LiveWire, 0-100 km/s hızına sadece 3.5 saniyede ulaşarak, motosiklet tutkunlarına heyecan verici bir performans sunuyor. Şehir içi kullanımlarda tek şarj ile 110 km menzil sunan LiveWire; güç ve teknolojinin mükemmel sentezini ortaya koyuyor. Debriyajsız tasarımı ile LiveWire, motosiklet kullanmaya yeni başlayan sürücüleri için de sürüş deneyimini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

LiveWire, Harley-Davidson’ın uluslararası büyümenin hızını artırmak, global çapta yeni nesil sürücüler kazanmak ve iki tekerlekli mobilitenin elektrikle geleceğe hazırlanması gibi 2027 stratejik hedeflerini destekliyor.

İkonik Harley-Davidson gücü ile tamamen yeni bir sürüş deneyimi…

Hızlanma: 0-100 km/s hızına sadece 3.5 saniyede ulaşıyor. H-D Revelation™ elektrikli güç aktarma organı tarafından sağlanan anlık tork, gaz kolu çevrildiği an var olan torkun %100’ünü yola aktarabiliyor.  Şehir içi kullanıma yönelik optimize edilmiş performans ve menzil: LiveWire, şehir içi kullanımlarda tek şarj ile 110 km menzil sunuyor.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT