Frankfurt’ta 3’ü bir arada

0

Avrupa odaklı yeni ürünleriyle Frankfurt’ta şova hazırlanan Hyundai, yeni nesil i30 modelinin tüm versiyonlarını aynı anda sergileyecek. Hyundai, yeni modellerini ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunarken, yüksek performanslı ilk modeli i30 N, zarif beş kapılı i30 Fastback, cesur ve küçük kompakt SUV KONA’nın heyecanını yaşıyor. Bu yeni modeller, Hyundai’nin 2021’e kadar Avrupa’daki bir numaralı Asyalı otomobil markası olma hedefi adına büyük önem taşıyor.

Fuara katılacak ziyaretçiler, gelecekteki güç aktarma organı teknolojilerine de tanık olacaklar. Hyundai, verimli ve yakıt tasarrufu sağlayan yeni aktarma organı serisi Smart Stream’i de fuarda tanıtacak. Tüm bunlara ek olarak; IONIQ’in Hybrid, Electric ve Plug-in Hybrid versiyonları da Frankfurt’ta Hyundai standındaki yerini alacak.

Hyundai Avrupa Operasyon Sorumlusu Thomas A. Schmid, konuyla ilgili olarak, “i30 N, i30 Fastback ve KONA gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını temel alan geniş kapsamlı modellerimizi ve yenilikçi teknolojilerimizi sergilemekten dolayı gurur duyuyoruz. Güçlü ürün gamımızı, dijital ve akıllı hizmetlerimizle birleştirerek markamızı duygusallaştıracağız ve yeni müşteri grupları çekeceğiz” dedi.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT