Büyük yarışmada son hafta

0

Mercedes-Benz Türk StartUP yarışması başvuruları için son hafta. Mercedes-Benz Türk StartUP yarışması için www.mbtstartup.com üzerinden yapılacak başvurularda son haftaya girildi. Yarışmaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 26 Nisan 2019. Yarışmada “Teknoloji”, “Sosyal Fayda” ve “Jüri Özel Ödülü” olmak üzere 3 kategoride en iyi 3 startup’a 50’şer bin TL ile toplamda 150 bin TL’lik büyük ödül verilecek. “Jüri Özel Ödülü”, yaptığı işle toplumda kadınların güçlenmesine destek olan bir startup’a verilecek. Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasında ilk 10’a kalan tüm projelere “StartUP Boost” adı verilen özel bir gelişim programı ve Almanya ziyareti hediye edilecek.

Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasının üçüncüsü için başvurular alınmaya devam ediyor.  Yarışmaya 26 Nisan Cuma günü gece yarısına kadar taadresinden başvuru yapılabiliyor.

Kadınların güçlenmesine destek 

Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasının bu yılki 3 büyük ödülünden biri, yaptığı işle kadınların güçlenmesine destek olan bir startup’a verilecek. İş kolu veya alanı ne olursa olsun, kriterleri sağlayan ve yaptığı işin sonuçlarında kadınların istihdamını hedefleyen, yetkinliklerini artıran ya da güçlenmesini destekleyen bir startup, 50 bin TL’lik jüri özel ödülünün sahibi olacak. Mercedes-Benz Türk StartUP’ın bu yılki jüri üyeleri yine kendi alanlarında birbirinden değerli isimlerden oluşuyor.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT