2 milyon harcayıp yeni konsepte geçti

0

Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında sürdüren Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servis konseptini, İstanbul’dan sonra Adana-Mersin şubesinde hizmete açtı.

otomobilport-com-tr-borusan-oto-adana-mersin-jaguar-land-rover-yeni-konsept-showroom-2

Yıllardır Land Rover markasına hizmet veren Borusan Oto Adana-Mersin tesisi, 2 milyon TL’lik renovasyon yatırımı ile 430 metrekarelik alana sahip showroom ve 6 Jaguar ve Land Rover marka araç sergileme kapasitesine ulaştı. Showroom tasarımı, konforlu servis müşteri alanı ve araç teslim alanları ile kapıdan girildiği andan itibaren gerçek lüksü ve kaliteyi hissettiren tesis, en modern ekipman ve teknolojinin yanı sıra premium hizmet odaklı personeli ile de nezih bir ortamda hizmet verecek.

otomobilport-com-tr-simay-alsan-ugur-sakaryaYeni konsept showroomun müşterilerce çok beğenildiğini belirten Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Jaguar Land Rover yatırımlarımız önümüzdeki dönemde hız kesmeden devam edecek. Adana’dan sonra Ankara’da yapacağımız yeni tesisin de temelini Ekim ayında atacağız. 2017 yılı sonlarında ise İstanbul’da iki yeni tesisimizi devreye alacağız” dedi.

Paylaş.

Yorum Yapın

Copyright 2016 OTOMOBİLPORT